• Dominik Broniszewski

Dolnośląska Gala Kolarska 2015

 
DOLNOŚLĄSKA GALA KOLARSKA - Dzierżoniów, Kinoteatr Zbyszek, 20 listopada 2015
 
Kilkuset kolarzy, kibiców, działaczy sportowych wzięło udział w dorocznej Gali Kolarskiej, która odbyła się w ubiegły piątek w Dzierżoniowie.

Puchary i dyplomy triumfatorom sezonu wręczali: prezes DZKOl Rafał Jurkowlaniec, prezes PZKol Wacław Skarul, a delegaci Urzędu Marszałkowskiego i samorządów. Nie zabrakło jak zwykle gwiazd dyscypliny m.in. Henryka Charuckiego, Jana Faltyna, Bartosza Huzarskiego, Marka Wrony, Moniki Brzeźniej, Jana Brzeźnego.

 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - MTB
 
MŁODZICZKA i MŁODZIK: 1. Joanna Mendera - KS Sułek Sport Świdnica 2. Dorota Bielecka - KKW Superior Wałbrzych 3. Kamila Pastuszek - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1. Michał Jaskot - MKS Polkowice 2. Dominik Kopiwoda - LKKS Górnik Wałbrzych 3. Wiktor Wiśniewski - Dream Bike Bielawa
 
JUNIORKA MŁODSZA i JUNIOR MŁODSZY: 1. Natalia Jeruzalska - KKW Superior Wałbrzych 2. Paulina Pastuszek - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 3. Sara Tonder - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1. Kamil Tarnawski - KKW Superior Wałbrzych 2. Jakub Kowalczyk - Mitutoyo DEMA KS AZS Politechnika Wrocławska 3. Wojciech Karpierz - Dream Bike Bielawa
 
JUNIORKA i JUNIOR: 1. Patrycja Piotrowska - KKW Superior Wałbrzych 2. Aurela Nerlo - MTB Obiszów Team Grębocice 3. Karina Kruk - UKS Centrum Nowa Ruda 1. Filip Helta - KKW Superior Wałbrzych 2. Jakub Krupa - Mitutoyo DEMA KS AZS Politechnika Wrocławska 3. Seweryn Pierzga - UKS Centrum Nowa Ruda
 
ORLICZKA i ORLIK: 1. Aleksandra Podgórska - KKW Superior Wałbrzych 2. Marta Wesołowska - Mitutoyo DEMA KS AZS Politechnika Wrocławska 3. Iwona Kurczab - SGR Srebrna Góra 1. Patryk Adamkiewicz - Mitutoyo DEMA KS AZS Politechnika Wrocławska 2. Artur Pawlaczek - Dream Bike Bielawa 3. Mikołaj Dziewa - SGR Srebrna Góra
 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - SZOSA
 
MŁODZICZKA i MŁODZIK: 1. Małgorzata Dąbrowska - LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów 2. Laura Wójcik - LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów 3. Kamila Pastuszek - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1. Jakub Byczkowski - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 2. Daniel Poniatowski - UKS Centrum Nowa Ruda 3. Michał Jaskot - MKS Polkowice
 
JUNIORKA MŁODSZA i JUNIOR MŁODSZY 1. Paulina Pastuszek - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 2. Sara Tonder - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 3. Nikola Bartków - LKKS Górnik Wałbrzych 1. Łukasz Michalski - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 2. Szymon Stelczyk - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice\ 3. Kacper Półtorak - KS Ślęża MAT Sobótka
 
JUNIORKA i JUNIOR: 1. Dorota Przęzak - LKS Atom Boxmet Dzierżoniów 2. Aurela Nerlo - MTB Obiszów Team Grębocice 3. Sandra Traczyk - LKS Atom Boxmet Dzierżoniów 1. Krzysztof Skibiński - LKKS Górnik Wałbrzych 2. Dawid Gieracki - KS Ślęża MAT Sobótka 3. Michał Nowak - LKKS Górnik Wałbrzych
 
ORLICZKA i ORLIK: 1. Łucja Pietrzak - LKS Atom Mat Dzierżoniów 2. Monika Kopińska - LKS Atom Mat Dzierżoniów 3. Bogumiła Dziuba - LKS Atom Mat Dzierżoniów 1. Michał Paluta - CCC Sprandi Polkowice 2. Patryk Stosz - CCC Sprandi Polkowice 3. Jakub Kaczmarek - CCC Sprandi Polkowice
 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - TOR
 
MŁODZICZKA i MŁODZIK: 1. Kamila Pastuszek - MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1. Jakub Byczkowski - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 2. Jakub Stelczyk - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 3. Maciej Stelczyk - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice JUNIOR MŁODSZY: 1. Łukasz Michalski - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 2. Szymon Stelczyk - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice 3. Damian Bieniek - UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
 
PUCHARY ZA I MIEJSCE W RYWALIZACJI KLUBÓW
 
SZOSA: LKS Atom MAT Boxmet Dzierżoniów MTB: KKW SUPERIOR Wałbrzych
 
TOR: UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
 
Specjalne wyróżnienia za wybitne wyniki otrzymali:
 
KAROLINA KARASIEWICZ, ŁUCJA PIETRZAK, PATRYCJA PIOTROWSKA, ALEKSANDRA PODGÓRSKA, MAJA WŁOSZCZOWSKA, MICHALINA ZIÓŁKOWSKA, MACIEJ BODNAR, PIOTR BROŻYNA, FILIP HELTA, BARTOSZ HUZARSKI, JAKUB KACZMAREK, TOMASZ KIENDYŚ, ADRIAN KUREK, ERYK LATOŃ, JAROSŁAW MARYCZ, MICHAŁ PALUTA, PATRYK STOSZ i MATEUSZ TACIAK.


Więcej na stronach Gazety Wrocławskiej SPORT